Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
13.5.2026 v 5:57
#203186
Fifi
Jq chci videt co to bude delat v sobotu, kdyby nahodou at jeste mam prostor tu dovcu nejak resit doma z pc a ne v terenu jen s telefonem
Ono je docela chladno i u nas, dneska sem ani nespala u otevrenyho okna jen u ventilacky:D
Kimi
Tak to je aspom dobra zprava se zanetem:)