Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
12.5.2026 v 17:56
#203184
Tu je aprilovy pocasi, fici, pak prehanka (dokonce kroupova), pak zase slunko. Ochladilo se fest, vyndala jsem uz v tydnu par kytek ven, asi je budu v noci davat pro jistotu dovnitr.
Preju uzdraveni vsem chorobam, frau domaci muselo neco hodne bacit, ze skoncila zase u mudry. 🙁
Cernej caj
Uprimnou soustrast, mila pani. 🙁
V patek bych si dala radsi klidovej rezim, kdyz mas bolavej kotnik a este budes po ockovani, at se nerozbijes pred dovcou totalne.