Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
12.5.2026 v 10:56
#203179
Včera se tu celý den proháněly mraky, při večerním venčení jen sprchlo, ale pro jistotu jsem otevřela sud (zaplněný asi do 1/3) a odtok z okapu. Za chvíli opravdu přišla bouřka a pořádný liják.⛈ Kolem desáté jsem to šla zkontrolovat, sud přetékal, tak jsem ho přikryla a zaklapla okap, aby šla voda na trávník. Dnes od rána zase slunečno, ale mraky se honí pořád a taky slušně fouká.☁☀