Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
12.5.2026 v 10:42
#203178
Dnes dobírám ATB, nemám pocit, že bych se kdovíjak zlepšila, ledviny trucují pořád. Včera jsem nesla vzorky do laboratoře, na výsledky se prý čeká tak tři dny, tak nevím, jestli se mi ozve praktická nebo, do špitálu jdu na kontrolu za dva týdny.🙄