Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
11.5.2026 v 14:48
#203176
Asteris
tak snad majitele kempu nezavrhnou, kde to mate? nekdy taky jezdi porad stjena parta, mozna vic propagovat?
doufam, ze se vikend vydari.
kachna
takze kdyz uslysim vrzani, ciha kachna! 🙂