Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
11.5.2026 v 10:23
#203174
PetraK
Preju brzke uzdraveni
Ono holt v nasem veku uz to chce nemoci vylezet a ne prepracovat 😀
Cernejcaj
Utahnout normalne, aby to bylo trochu stazeny a zaroven se ti neodkrvila noha 🙂
Na tu miru za den nebo dva prijdes
Asteris
Ono vetsinou cim maj lidi ty psy dyl, tim min jezdi na akce, to je vsude