Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203173
Asteris

    Černej čaj – držím palce, ať je lépe a neohrozíš si dovolenou a doufám, že Kimi je už lépe.
    Petro, zrovna jsem si říkala, že místo aby ses léčila, tak makáš a makáš, ani se nedivím, že Tě to skolilo. Držím palce, ať je brzy lépe, a opravdu využij tu postel! Práce neuteče a zdraví je přednější, opatruj se, prosím.
    Příští víkend máme tradiční strakatou akci pro loňská štěňata, bývalo jich přihlášeno 40 – 50, loni už méně, letos jen 15. Přidali jsme k akci ještě „výcvikový víkend“, ale jak to je na poslední chvíli, tak se taky nepřihlásilo moc lidí… Obáváme se, že pro majitele kempu tem malý počet lidí není dost atraktivní 🙁 . Snad nám zůstanou nakloněni napříště.