Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203172
Kuskus

    PetraK
    …“Hm ,tak se hlásím mezi choroby, ráno to rozhodlo a vyrazila jsem k MŮDře.“…

    Protože strašně málo spíš a jedeš nadoraz. To je pak člověk celý zesláblý a chytne kdejakou virózu. Ať je brzo líp.

    A Čajíkovi s kotníkem taky.