Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
11.5.2026 v 7:43
#203172
PetraK
…“Hm ,tak se hlásím mezi choroby, ráno to rozhodlo a vyrazila jsem k MŮDře.“…
Protože strašně málo spíš a jedeš nadoraz. To je pak člověk celý zesláblý a chytne kdejakou virózu. Ať je brzo líp.
A Čajíkovi s kotníkem taky.