Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
11.5.2026 v 6:56
#203170
Hm ,tak se hlásím mezi choroby, ráno to rozhodlo a vyrazila jsem k MŮDře. Mam neschopenku a tešim se, až mě tu Brtnik nabere a hodí domů do postele.