Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
10.5.2026 v 22:34
#203165
cernejcaj
to neni zadna vyssi divci, proste aby byl ten kotnik stazenej, takze kolem kotniku a aby to drzelo, tak dolu kolem nohy, na stridacku
a prodavaji se takovy kovovy sponky s hrotama, kteryma se prichyti ten konec, aby se to nemuselo uzlovat a nevadilo to v bote, dali mi to kdysi v lekarne k tomu