Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203164
PetraK

    Čajdoooo? Kurnik Ty máš teda smůlu !!!!!!! S hojením – taky bych asi pružila, chladila a s kostivalem.

    Já jsem scíplá, ale podařilo se založit v pátek a v sobotu všech šest nových záhonů – ve dvou, pak jsem zdechla, už jen dělám takový voprdávky.