Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
10.5.2026 v 20:20
#203164
Čajdoooo? Kurnik Ty máš teda smůlu !!!!!!! S hojením – taky bych asi pružila, chladila a s kostivalem.
Já jsem scíplá, ale podařilo se založit v pátek a v sobotu všech šest nových záhonů – ve dvou, pak jsem zdechla, už jen dělám takový voprdávky.