Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
10.5.2026 v 18:48
#203163
Mne lezou do truhliku vrabcaci. A taky mi serou na auto. 🙂
Cajiku, to je pech s kotnikem. 🙁 Snad te to brzo preboli, i kdyz vetsinou to chce teda dost casu. Zkus aspon chladit a matlat kostivalovou masti. Jo, ten navlek ode me je takova hodne decentni zalezitost spis na dohojovani. Jak jsem mela ten obr vyron, nejvic mi pomohla orteza na suchy zipy na kotnik ze zdravotnich potreb, je to volne prodejny a ta stahovala a drzela nohu teda krasne. Zkus se u vas nekde mrknout, jestli mas prodejnu pobliz.