Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
10.5.2026 v 8:55
#203160
Maya
mam ten kotnikovej navlek, ten to asi uplne moc nestahuje, jen tak trochu, natekly to asi neni, no uz sem si dovcu zkratila o 40km, pac nevim jak s timhle od pristi soboty zvladnu chodit 28km denne s kronsou