Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
9.5.2026 v 9:44
#203156
Teda ti kosáci nevděční mě štvou. 🤢 Celou zimu je krmím a oni mi teď rozhrabou truhlíky, ve kterých jsem měla zasetý aksamitník a lichořeřišnici. Přitom původně jim k popelení stačil proužek suché hlíny u terasy, kam kvůli pergole nezaprší, vyhrabali si tam pár dolíčků. Vlhká hlína se jim asi líbí víc. 🤦♀️