Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203156
Kimi

    Teda ti kosáci nevděční mě štvou. 🤢 Celou zimu je krmím a oni mi teď rozhrabou truhlíky, ve kterých jsem měla zasetý aksamitník a lichořeřišnici. Přitom původně jim k popelení stačil proužek suché hlíny u terasy, kam kvůli pergole nezaprší, vyhrabali si tam pár dolíčků. Vlhká hlína se jim asi líbí víc. 🤦‍♀️