Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
8.5.2026 v 12:26
#203153
Tady v noci trochu sprchlo, ale v sudu toho moc nepřibylo. Pořád je pod mrakem, dávám si klidový režim, protože po těch práškách mi není moc dobře, tak půjdem venčit jen krátce.