Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203153
Kimi

    Tady v noci trochu sprchlo, ale v sudu toho moc nepřibylo. Pořád je pod mrakem, dávám si klidový režim, protože po těch práškách mi není moc dobře, tak půjdem venčit jen krátce.