Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
8.5.2026 v 11:44
#203152
maya
pekny, ja myslim ze sem jich vetsinu nevidela, cmelaci pry chteji specifickou skladbu toho, na co letaji, aby byli druhove rozdilenjsi v jdne lokalite
no kdyz mi loni touto dobou kdyz sem spala prvni noc sama v povazskem inovci kamarad napsal, ze to co je nademnou ma energii supercely, tak se mi usinalo fakt hodne spatne… jakoze bourka venku nic moc, ale toto vedomi asi 3x horsi…
tak a ja mizim z prace, zajedu do cajovny s kes a zitra vylet a v nedeli kdyz budu mit moralku budu jeste chvili pracovat ale hlavne se uz chci chystat na dovcu 🙂