Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
8.5.2026 v 10:51
#203149
Fifi
Ty jo, to jsou mraky, to by me snad i videsilo
U nas prsi porad jen tak decetne, takze hodku po desti uz je zas sucho