Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
Krasnej prodlouzenej vikend vsem, zejmena Mirce nepracovni patek preju. 🙂
Esusova
a já už se radovala, že u vás spadla voda.
Ona voda spadla, akorat to bylo z tohodle, takze velkej mazec. Foto neni moje, kopiruju ze zdejsi drbny. At jste brzo fit i s Brtnikem!

Mirko, vidis, pres zarlivost jde delat spousta veci. 🙂 Pepino se v posledni dobe uspesne presmerovava u litani podel plotu na hru s Ruzici. Se kterou ja si najust hraju a pretahuju a chvalim ji, konecne mu to dotyka a misto borderiho litani se zacina taky zapojovat do hry a ne jecet jak kokos.
Cernej caj
Aaach, krasny fotky. Otakarek, modrasek plus fura vysoky zvere, moc hezkej pohled, vyhled, nadherny panoramata! 🙂