Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
7.5.2026 v 16:59
#203142
Maya
tak to je i se servisem, tak to je super, ze se koukne a kdyztak doporuci neco jine
PetraK
tak kdyz by to maya sekala uplne stejne rucne tak roboticka je jen vypomoc, ono kdyz mas treba na dvorku posezeni a chces si tam dat pradlo nebo kafe tak nechces mit vosy ani cmelaky ani hmyzaky ani pul metru travy, ale kratkej travnicek, aby si tam v poho mohla chodit …
nerikam mit hektary travnicku ale prijde mi normalni ze lidi si nejakou uzitnou cast zahrady nenechaji s pulmetrovou traavou
MirkaD
huraaaaa volnoooo s martinem ! 🙂
a par fotek z vikendu