Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
7.5.2026 v 13:26
#203137
Zlata
Jeste kruty do baraku, to uz by se mnou slehlo, stacej uplne slepice a kralici 😀
Mama na prispevek na peci nema narok rikali, ona o sebe se postara, ale holt za sekackou behat 2 hodiny, to uz nevydrzi ani s prestavkama, stejne tak uz neda uklizeni, nakuoy a tak
Prispevek na peci o domacnost a zahradu bohuzel neexistuje 🙂