Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
7.5.2026 v 12:26
#203132
Asteris
Těším se i mám obavy. Hlavně, aby byli všichni zdraví.
a my s Tebou! To je skvělý a myslím, vzhledem k popsaný situaci moudrý rozhodnutí. A je dobře, že na to nebudeš sama. Taky bych se bála, bála moc. Ale dobrý to bude,bude v rukou zkušených, což je hodně dobře. Já si právě říkala, fííha, to má Asteris odvahu, já bych na to neměla. Moc držím palce a doufám, že budou zprávy průběžný!