Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
7.5.2026 v 11:54
#203131
Maya
Na kopřivy jsou dobrý krůty..Ty ti je zarovnaj po kořínky, ještě máš maso.
Když maminka nemůže,proč nezažádáš o příspěvek na péči a ošetřování.Máš pak všechno placený.