Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203130
Asteris

    Černej čaj – bude to první vrh Emči i můj. Nemám chovnou stanici, bude to externí vrh pod chovkou kamarádky. Ta se jmenuje Lech na pelech (https://lechnapelech.webnode.cz/kontakt/) a budu po tu dobu v Rudné – je tam prostor i zahrada. Minulý rok i zatím letos se narodilo moc málo strakatých štěňat, tak mě k tomu tak trochu přemluvili. Bylo vydáno málo krycích listů, a z toho mála se několikrát nepodařilo buďto nakrýt nebo zabřeznout. A Emma se povedla docela pěkně i podle standardu i zdravotně. Těším se i mám obavy. Hlavně, aby byli všichni zdraví.