Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
7.5.2026 v 11:06
#203127
Maya
já Ti rozumím, no. to já jen, že prostě všade beton, hnus, krabice…toho, co hmyz, který značně ubývá, může mít jako potravu, ubývá ještě rychleji než ten hmyz.