Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
7.5.2026 v 10:52
#203126
Asteris
Gratuluju ke stekanatkum
Tak doufam budou pak fotecky, fotky malych strakosku jsem snad ani skoro nevidela
PetraK
Lucni kvetenu mam za plotem, na zahrade to fakt nechci a nemam ani ted
Akorat ted musim furt behat za sekackou a to mi odpadne
Sekam i za plotem hlavne pred barakem a okolo plotu, abych nemela koprivy az v plote a ono driv pulku sekala mama, ted to musim sekat vsechno ja a to je minimalne 4 hodiny kazdy tyden, je to fakt na zdechnuti
Kdyz mi to robot zkrati na pulku, bude to parada
No prijede snad pristi tyden pan okouknout zahradu jestli moje vybrana sekacka je vhodna, tak doufam ze bude