Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203126
Maya

    Asteris
    Gratuluju ke stekanatkum
    Tak doufam budou pak fotecky, fotky malych strakosku jsem snad ani skoro nevidela
    PetraK
    Lucni kvetenu mam za plotem, na zahrade to fakt nechci a nemam ani ted
    Akorat ted musim furt behat za sekackou a to mi odpadne
    Sekam i za plotem hlavne pred barakem a okolo plotu, abych nemela koprivy az v plote a ono driv pulku sekala mama, ted to musim sekat vsechno ja a to je minimalne 4 hodiny kazdy tyden, je to fakt na zdechnuti
    Kdyz mi to robot zkrati na pulku, bude to parada
    No prijede snad pristi tyden pan okouknout zahradu jestli moje vybrana sekacka je vhodna, tak doufam ze bude