Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203125
PetraK

    Kimi
    , jdu ke kadeřnici, to funguje

    jasně tě. Ešče někdo začněte mejt okna a bude slejvák jako prt! 😀

    ať prášky zaberou už.

    Zlatka
    Jsem taky nějak bácnutá,asi i nerv to nějak postih.

    sakra! Máš bolení?

    Ach jo, další maďar, v pondělí chci dát taky povědomí o jednom, desetiletý, kdyby byl Rumíček mladší, nebudu ho sem dávat, rovnou si pro něj zajedu.
    Psů je mraky, mraky a furt se množí a furt se množí, taky mi to bere radost.