Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
7.5.2026 v 10:49
#203125
Kimi
, jdu ke kadeřnici, to funguje
jasně tě. Ešče někdo začněte mejt okna a bude slejvák jako prt! 😀
ať prášky zaberou už.
Zlatka
Jsem taky nějak bácnutá,asi i nerv to nějak postih.
sakra! Máš bolení?
Ach jo, další maďar, v pondělí chci dát taky povědomí o jednom, desetiletý, kdyby byl Rumíček mladší, nebudu ho sem dávat, rovnou si pro něj zajedu.
Psů je mraky, mraky a furt se množí a furt se množí, taky mi to bere radost.