Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
7.5.2026 v 8:40
#203118
Mirka D.
no a Žeryk furt knučel,že závidí,že chce taky,
FAAKT?? A co držel?
užij si ten volný den!!
Jo já bojuju, už dělám zase kraviny, tak asi se to lepší 😀