Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
7.5.2026 v 8:34
#203117
u nás furt neprší a mega sucho,
včera odpo a po dnešní ranní vycházce mezi polama jsem propadala sadomasochismu-a ošmikala jsem Dafi hlavu a náprsenku-a pořádně protřepala a utáhla obojek-ale kousek prstu se pod něj vleze-pijáci jak fazole se v jejich fousech ztratí….
no a Žeryk furt knučel,že závidí,že chce taky,tak jsem ho učesala,vrazila náhubek,a ostříhala hlavu,uši,a náprsenku strojkem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no,celý tělo budu dělat někdy za měsíc?
čeká mě odpo
a ZÍTRA JE ZAVŘENÝ!!!!
ASTERIS-GRATULUJI KE ŠTĚNÁTKŮM!!!!
Petro-hodně síly do bojů s bacilem!