Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203117
MirkaD

    u nás furt neprší a mega sucho,
    včera odpo a po dnešní ranní vycházce mezi polama jsem propadala sadomasochismu-a ošmikala jsem Dafi hlavu a náprsenku-a pořádně protřepala a utáhla obojek-ale kousek prstu se pod něj vleze-pijáci jak fazole se v jejich fousech ztratí….
    no a Žeryk furt knučel,že závidí,že chce taky,tak jsem ho učesala,vrazila náhubek,a ostříhala hlavu,uši,a náprsenku strojkem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    no,celý tělo budu dělat někdy za měsíc?
    čeká mě odpo
    a ZÍTRA JE ZAVŘENÝ!!!!

    ASTERIS-GRATULUJI KE ŠTĚNÁTKŮM!!!!

    Petro-hodně síly do bojů s bacilem!