Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
Asteris
Princezna pampeliska je naaaadherna! 🙂 jee to bude doma nadeleni:D drzim pesti, at je vse OK a stenatka se podari dobre odchovat.
Budes mit kolikaty vrh? Ja se omlouvam, ale jak i na zviretniku jsem mladice, tak vlastne uplne nevim, jakou mas chovatelskou minulost, a jestli jsi uz „stara harcovnice“ nebo ne.
Segra mi vcera ukazovala moznou matku jejich feny, ale musi se narodit 5 fen:D
Maya
Fifi
Divala sem se zw se udelala na benesovsku. Tak snad vsichni ok.
Tady jen masakralni fujavice vcera. Musim muzi pripomenout at to rekne pokryvacum.
Jeste teda cekame na naceneni, ale maji cas v cervnu a to se blizi… abych zacala zjistovat kde mame stavebni urad a jak se to oznamko musi udelat a kde ho vytisknu:D
Jinak pry v teto vyplate budou ctvrtletni bonusy, tak snad nejaky bonus aspon dostanu za ty prescasy, kdyz se neproplaci. Vikend bych chtela vymenit za volno – mam 5 dni dovci tak 1 den urco usetrim, pac konec mesice uz bude nekritickej.
Nicmene konec projektu casto znamena uplne novou neznamou vec, tak to je vzdy nejistota jak se to zvladnu naucit