Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
6.5.2026 v 22:58
#203108
Kimi, na jak dlouho mas prasky? To das, hlavne, ze ti to pomuze a nemusis do nemocnice.
Asteris, jejej, to bude strakaty nadelenicko, drzim palce a packy, good luck! 🙂 Kolik je vlastne Emicce, ona je este velka mladice.
U nas jede druhy kolo bourek, ted uz bez vichru, prsi konecne trochu normalne. Takhle by se mi to libilo i dal. Kochali jsme se bleskama na zaprazi, pak to jeblo kousek od nas, zajeli jsme pro jistotu rychle do baraku. 😀