Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203104
Asteris

    Kimi, doufám, že je Ti stále lépe. To vstávání na léky je protivné, ale hlavně, že to pomůže.
    Petro přeju rychlé uzdravení. Mirko, krásně sis užila s koníkem, tedy s klisničkou. A Maya bude mít bezva pomocníka!
    U nás krásně zapršelo už včera v noci a teď skončila bouřka a prší!
    Přeju všem, kdo má krásný prodloužený víkend, a Černému čaji alespoň pěkné výlety.
    A mám novinku: jedenáctého dubna jsme s Emčou jely (3 ženský) na krytí a tentokrát se díky šikovné a zkušené kamarádce a (šikovnému pejskovi) podařilo. Bylo to ze začátku trochu s pomocí, ale nakonec si Emča dala řict. A dnes, dnes se potvrdila na sonu březost, zatím to vypadá na 4 – 6 malých strakáčů. Takže když všechno půjde, dobře tak by se měli štěníci vykulit nějak kolem 13. června.
    Na fotkách princezna Pampeliška – na jedné straně cesty byly odkvetlé a hned na druhé straně ještě v plném květu 🙂

    Attachments: