Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203103
Kimi

    Odpoledne, jak jsem vyrazila s Betynkou venčit, zmokly jsme, sice malinko, ale zapršelo. Když jsem přišla domů, honem jsem odkryla víko ze sudu a nastavila odtok z okapu, samozřejmě, v tu chvíli bylo po deštíčku. Sud jsem nechala otevřený, třeba ještě nějaká vláha přijde. Nepříjemné je, že do otevřeného sudu mohou zavítat komáři za účelem množení.🌧