Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
6.5.2026 v 15:34
#203100
U nas ani moc nefucelo, ale bourka trochu byla a pak se vyjasnilo a zacalo prset, takze krasna duha
Dneska to vypada, ze bude opacko ve stejnou dobu, asi to pocasi fakt nekdo ridi 😀
Zejtra jedem okouknout roboticky sekacky, chcem na zahradu poridit