Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203100
Maya

    U nas ani moc nefucelo, ale bourka trochu byla a pak se vyjasnilo a zacalo prset, takze krasna duha
    Dneska to vypada, ze bude opacko ve stejnou dobu, asi to pocasi fakt nekdo ridi 😀
    Zejtra jedem okouknout roboticky sekacky, chcem na zahradu poridit