Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
6.5.2026 v 11:51
#203094
černej čaj
ja jdu v patek prozmenu do prace
nene!!! ty vado, tak to je pěkně od nich blbý 🙁
tak snad bude lip
někdy jo, momentálně se to tak netváří a já se těším, jak to doma zalomim.
K obědu mám pohanku s červenou řepou a tofu a – je to moc dobrý.
- Odpověď byla upravena před 1 měsícem uživatelem PetraK.