Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203094
PetraK

    černej čaj
    ja jdu v patek prozmenu do prace
    nene!!! ty vado, tak to je pěkně od nich blbý 🙁

    tak snad bude lip
    někdy jo, momentálně se to tak netváří a já se těším, jak to doma zalomim.
    K obědu mám pohanku s červenou řepou a tofu a – je to moc dobrý.

    • Odpověď byla upravena před 1 měsícem uživatelem PetraK.