Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
6.5.2026 v 11:45
#203093
MirkaD
tady i v noci fuceno tak ze se u toho nedalo spat jak to triskalo tema kovovyma drzakama na bilboardy…
PetraK
tak snad bude lip
ja jdu v patek prozmenu do prace… takze holt nebudou dva vylety