Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
6.5.2026 v 6:46
#203092
bacil mě bacil, sem mrkef,ale dokázala jsem včera osadit s vypětím všech sil svou bramborovou věž a pak jsem šla cípnout. I přes to, že dávali strejdu Willise. Je mi jak, když mi nařežou. Mějte se tu jak chcete 😀 a vzpomínejte na mne v dobrém.