Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203085
MirkaD

    Čajíku-fučelo-pro pobavení
    ráno po půl sedmé na sobě-tílko,triko s dl.rukávem,vestu prošívanou,větrovku a psí sukni
    v sedm ráno druhá vycházka-tílko,triko,větrovku,a vestu psí šustákovou+sukni-bez prošívané vesty-kamarádka-tříčtvrteční tepláky a mikinu a triko-v jednom místě za ohradama zima,jninak teplo….
    na terase pod dekou-přenášení Dafi s kachliček-že studí…:-D
    studený vichr..dlouhý svetr domácí na šnůrku,a tlustý elastáky vlněný,
    po úklidu vana a župan-a chození na tarasu a zpět-a co na sebe???,
    na sebe-tílko,triko s kr.,šátek na krk a vestu psí tenkou,elastáky,podkolínka a gumový botičky ke kotníkům
    -prostě-teplo,ale studeně fučelo..a obleč se pak:-))

    Attachments: