Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
5.5.2026 v 20:20
#203085
Čajíku-fučelo-pro pobavení
ráno po půl sedmé na sobě-tílko,triko s dl.rukávem,vestu prošívanou,větrovku a psí sukni
v sedm ráno druhá vycházka-tílko,triko,větrovku,a vestu psí šustákovou+sukni-bez prošívané vesty-kamarádka-tříčtvrteční tepláky a mikinu a triko-v jednom místě za ohradama zima,jninak teplo….
na terase pod dekou-přenášení Dafi s kachliček-že studí…:-D
studený vichr..dlouhý svetr domácí na šnůrku,a tlustý elastáky vlněný,
po úklidu vana a župan-a chození na tarasu a zpět-a co na sebe???,
na sebe-tílko,triko s kr.,šátek na krk a vestu psí tenkou,elastáky,podkolínka a gumový botičky ke kotníkům
-prostě-teplo,ale studeně fučelo..a obleč se pak:-))
