Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203083
MirkaD

    ale jo já tu su….,
    a jsem i velečinná dnes-to máme-jedna ranní vycházka s Dafi-20minut-cvičení poslušnosti,obíhání kapličky,stromů,ukazován,í lavičky,nošení bsalíčku kapesníku,
    -2 ranní vycházka-velká kolem rybnččku,ohrad,dědinou s Pavlou a besenžim
    -dočíst knížku
    -uklidit barák
    -pocvičit na záda
    -učesat Dafi
    -jet za Miuškou
    -učesat Miušku,
    -svézt se na Miušce
    -přečíst časopis,
    -vyvenčit psy
    -učesat Žeryka..