Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
5.5.2026 v 17:19
#203083
ale jo já tu su….,
a jsem i velečinná dnes-to máme-jedna ranní vycházka s Dafi-20minut-cvičení poslušnosti,obíhání kapličky,stromů,ukazován,í lavičky,nošení bsalíčku kapesníku,
-2 ranní vycházka-velká kolem rybnččku,ohrad,dědinou s Pavlou a besenžim
-dočíst knížku
-uklidit barák
-pocvičit na záda
-učesat Dafi
-jet za Miuškou
-učesat Miušku,
-svézt se na Miušce
-přečíst časopis,
-vyvenčit psy
-učesat Žeryka..