Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
5.5.2026 v 17:14
#203082
Prej uvažovali o tom, že k tomu zavolají mě – sem se smála, že nejspíš kvůli tomu, abych vykopla vzteky ty dveře sama
:D:D tak super ze to dobre dopadlo
tady u nas uz zacina na zdechnuti pocasi, zitra budu v praci „jen“ 9 a pak odpo do brna resit neco k dedictvi a na patek a sobotu si dam lidovych 15 a 20 a na nedelu nic, mozna jeste pudu do prace… tak uvidim.
musim rozchazet nozku, dovolenaaaaa se blizi, musim ji jeste rozplanovat 😀