Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203082
cernej caj

    Prej uvažovali o tom, že k tomu zavolají mě – sem se smála, že nejspíš kvůli tomu, abych vykopla vzteky ty dveře sama

    :D:D tak super ze to dobre dopadlo

    tady u nas uz zacina na zdechnuti pocasi, zitra budu v praci „jen“ 9 a pak odpo do brna resit neco k dedictvi a na patek a sobotu si dam lidovych 15 a 20 a na nedelu nic, mozna jeste pudu do prace… tak uvidim.

    musim rozchazet nozku, dovolenaaaaa se blizi, musim ji jeste rozplanovat 😀