Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
5.5.2026 v 17:02
#203081
Tak ten můj lék, to je masakr – mám brát po šesti hodinách, tak jsem si stanovila 10 – 16 – 22 – 4. Ty první tři mi nedělají problémy, ale čtvrtá ranní – tam zafungoval Murphyho zákon, minulý týden jsem nedopatřením rozbila klasický budík. Na mobilu mám budík, ale jiné připomenutí nastavit neumím, neb chytrý telefon je chytřejší než já. Naštěstí pomohla Hanka, takže ve čtyři ráno mě signál vyžene z postele, zapíjet mám mlékem nebo zajídat jogurtem, že se lék líp tráví a je slabší nevolnost. Koupila jsem si zatím pět Opočenských, jsou v malé skleničce s kovovým víčkem, takže znovu uzavíratelné a budu moci ujídat na čtyřikrát. 😴🙄🤦♀️