Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
5.5.2026 v 7:31
#203064
Jo a včerejší psí koncert má dobrou dohru. Já myslela, že pes řve z bytu otevřeným oknem. Můj šéf si všiml, že pes je zavřený na balkoně!!!!!!!!!!!!!!!! A………..volala se policie, protože tam rvalo slunce…… ti asi kontakovali majitele, protože se nemusel vykopávat byt 😀 a pes odvážet do kšá. Takže…….. myslím, že majitel psa má docela problémek. A vůbec mi ho není líto. vůbec. A šéf je hodnej.Prej uvažovali o tom, že k tomu zavolají mě – sem se smála, že nejspíš kvůli tomu, abych vykopla vzteky ty dveře sama 😀 😀