Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
4.5.2026 v 12:04
#202977
Mirka D.
Bettyna furt chodí,žere,pije,chodí,žádný emoce,nic,nevrtí ocáskem,nic….-blbě se mi na to dívá…
aby ne, za mě je tam velký problém.