Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
4.5.2026 v 11:53
#202966
Kimi – , tak můžu pokračovat s domácím kurýrováním a doufat, že ta plánovaná kontrola ve špitále to nezmění.
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!! HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!
Držim dál, ať se to sronvá