Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
4.5.2026 v 11:41
#202965
Dnes po návštěvě u mé doktorky – řádí si ve mně nějaké baktérie, prý toho je teď dost. Mám recepis na antibiotika, tak můžu pokračovat s domácím kurýrováním a doufat, že ta plánovaná kontrola ve špitále to nezmění.