Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026 Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026 4.5.2026 v 10:07 #202964 PetraK černej čaj no jasně, jinak bych se s tím nebabrala, páč to je fakt crcání. No a kam zamíříš, o volníčku?