Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202963
PetraK

    Maya
    samojed ještě dobrý, v Řepích jsme měli v sousedství puliho, kavkazana……… ten byl vyloženě výbornej. Venku jsem ho naštěsti nezažila, stačilo mi jak vyváděl na tom balkoně.