Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
4.5.2026 v 10:06
#202963
Maya
samojed ještě dobrý, v Řepích jsme měli v sousedství puliho, kavkazana……… ten byl vyloženě výbornej. Venku jsem ho naštěsti nezažila, stačilo mi jak vyváděl na tom balkoně.