Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
4.5.2026 v 10:03
#202961
PetraK
No minulej tejden jak jsem byla v Praze, tak jsem v Karline videla v tom malym karlinskym parciku pani vencit dva samojedy
Jako lidi fakt nemaji soudnost