Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
4.5.2026 v 9:49
#202960
Tipuju, že tak do týdne má Trojský útulek novýho obyvatele.Šla jsem přes areál a za rušnou silnicí se z novýho baráku ozývá tak šílený vytí nějakýho seveřana, že jeho majitele buď do týdne vystěhujou, nebo on vystěhuje spíš psa do kšá. To je rachot. Slyším to ve stejný intenzitě i v kanceláři, kterou mám na úplně opačnou stranu.