Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202959
PetraK

    Černej čaj

    s robotem ta výroba celkem jde, namele se maso, ochutí se, doplní se trochou vody, promíchá se a plní se do střívek, který si namočíš, plní se to taky robotem. Pak se to mrskne do vroucí vody na chvilku a pak si to večer už šupneš pěkně na gril, to jsou takový ty bavorský. Mám je moc ráda, pěkně česnek, majoránka, sůl, pepř, jednoduchost sama a jemňoučký .A samý maso, žádný nastaveniny, že jo. Zatím dělám čistě jen vepřový, ale říkala jsem si, že bych mohla udělat taky někdy divočinu.

    Guláš se dělá sám, to člověk vyndá maso už nakrájený na kostky z mrazáku a prdne to na talíř, ochutí to a frkne to na osmaženou cibuli, pak tam přidá rajčce a papriku a děj se vůle bóží, vař se sám 😀 Hromada jídla za minimum úsilí.

    To jsi na tom jak Brtnik. Ten byl v práci v pátek a taky v neděli 🙁