Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
4.5.2026 v 7:22
#202956
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
Takhle by to mělo být furt – tři dny víkendu!! Já měla návštěvičku, takže jsem co? Nedělala nic, jen vyrobila klobásy a upíkla chlebíček a udělala jelení guláš. Až fčéra jsem makala, posíkla jsem s Alčou, natřela mříž pro slečnu Hortenzii a sebe při tom taky,, uklidila Domeček a upíkla Brtnikovi pečený můslí, aby měl, pořídila jsem si úpal – úžeh, nevím kterej je kterj, pro mě je to stejný 😀